Avcılar üniversiteli çılgın kaşar Bahar

Merhabalar arkadaşlar benim ismim Bahar tabi bu takma bir isim bunu en başından belirteyim çünkü ben her şeyi ile dürüst bir bayanım fotoğraflarımdan hakkımda yazan bütün bilgilere kadar her şeyin gerçek olduğunun garantisini en başından veriyorum. Benimle iletişime geçen beyefendiler genelde ilk olarak gerçek olup olmadığımı soruyorlar. Ben bunun garantisini veriyorum ve inanmayanlara whatsapp ‘tan fotoğraflar atarak ispatlıyorum.

Ben şehrinize üniversite okumaya geldim lakin 1 yıl sınıfta kalınca ailemden yeterli desteği bulamadım bende çalışıp kendi masraflarımı çıkartmaya karar verdiğim için sizlere elit escort bayan olarak hizmet vereceğim. Eğer parasında değil zevkindeyseniz benimle iletişime geçebilirsiniz çünkü ben günde 10 kişiyle sevişen bayanlardan değilim tek bir kişi misafir ederim ve onuda memnun ederim. Bu yüzden fiyat farkları olacaktır bunu problem etmeyecek kişiler bana ulaşabilirler.

İlk görüşmemi daima otelde yaparım daha sonraları görüştüğüm kişiye güvendiysem bir daha ki randevusunda evine gidebilirim ama ilk görüşmede mutlaka otelde yapıyorum eğer bu durumda size uygun değilse yazmayın diye özel olarak belirtmek istedim.

Avcılar üniversiteli çılgın kaşar Bahar” İçin 1 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir