Genç ve güzel bir partneriniz olsun ister misiniz ?

Selam ben Berna yaşım 20 ve Ataköy’de yaşıyorum. Hizmetlerim sadece sıradan escortluk ile sınırlı değildir ben partner bayan olarak hizmet verebiliyorum. Yani kısacası yanınızda size eşlik edecek bir bayan arıyorsanız o bayan ben olabilirim. 1 günlüğüne sizin sevgiliniz olurum, bara gidecekseniz yada önemli bir toplantınız var ve yanınızda size eşlik edebilecek bir bayan yoksa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben gideceğim yere göre giyinmeyi bilirim siz bana nereye gideceğimizi söylediğiniz zaman ben gideceğimiz mekana uygun giyinirim ve nerede nasıl davranacağımı çok iyi bilirim, sizi utandıracak veya canınızı sıkacak herhangi bir davranışta bulunmam. Bizi görenler sanki 10 yıldır birlikteymişiz gibi düşüneceklerdir.

Eğer benim bunlara ihtiyacım yok benim beraber olmaya ihtiyacım var diyorsanız o vakit bir otel odası tutabilirsiniz veya bana gelebilirsiniz. Beraber güzel bir gece yaşayabiliriz. Haftada sadece tek gece çalıştığımı belirtmek istiyorum, bu gece sizin istediğiniz gece olabilir ama bana soracak olursanız hafta sonu çalışmayı daha çok tercih etmekteyim.

Ben şehrinizde üniversite öğrencisiyim bu yüzden sayfaya çok açık bir fotoğrafımı atmadım. Malum bu sayfaya herkesin erişimi var isteyen istediği zaman görebilir ben açık fotoğraflarımı size görüşme öncesi whatsapp uygulaması üzerinden göndereceğim gerçek olduğuma dair bir şüpheniz kalmayacak.

Genç ve güzel bir partneriniz olsun ister misiniz ?” İçin 1 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir