Hoş bir bayanla güzel bir geceye ne dersin ?

Evet başlık gayet açık ve net benim adım Sertap 26 yaşında genç bir kadınım ve Kadıköy Escort olarak hizmet veriyorum. Tabi her bayan kendi evinde hizmet vermiyor verenlerde genellikle günlük bir daire tutup orada görüşmelerini yapıyor ben onlardan birisi değilim kendi evimde hizmet veriyorum ve günde sadece tek görüşme yapıyorum. İlk olarak bu hususa değinmek istedim.

Ben asla kaliteden ödün veren birisi değilim az görüşme yaparım fakat görüştüğüm kişileri memnun etmesini bilirim benim amacım bütün Kadıköy ‘de tanınmak değil benden memnun bir şekilde ayrılmış belirli bir kitlenin olması böylelikle artık yeni randevular vermek zorunda kalmayacağım.

Daha önce görüştüğünüz ve tanıdığınız birinin gelmesi her zaman daha iyidir yeni birisi ile tanışacağım zaman biraz heyecanlanıyorum ne yalan söyleyeyim birazda tedirgin oluyorum elbette. Eğer evime gelmek istemezseniz bu çevreden bir otelde oda tutabilirsiniz ben yanınıza gelebilirim fakat otelin güvenilir olması gerekiyor pansiyon tarzı yerlere gelmediğimi belirtmeliyim.

İletişimi ise yorum yazan beyefendilerin mail adresine bilgilerimi göndererek sağlamaktayım böylesi hem daha güvenilir oluyor hemde isteyen herkesin çok rahat girip çıktığı bir sayfaya fazla bilgi koymuş olmuyorum. Sizlere göndereceğim mail içerisinde telefon numaram ve daha fazla fotoğrafım gibi bilgiler mutlaka yer alacaktır sormak isteyeceğiniz bütün soruların cevaplarını da almış olacaksınız sonrasında görüşme yapmak isterseniz tek yapmanız gereken aramak oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir