13 Kasım 2018

Beylikdüzü güler yüzlü ve sempatik bir bayan arayanlar ?

  • Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018 14:20
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Öncelikli olarak sayfamı ziyaret etmenizden memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Benim ismim Cemre şehrinizin yabancısı bir bayanım. Buraya İzmir’den üniversite eğitimimi tamamlamak üzere gelmiş bulunuyorum. 20 yaşında hayat dolu sempatik bir bayanım. Beni asık suratlı bir şekilde görmeniz çok zor, çevremdeki herkes mutluluk saçtığımı söylemektedir. Ne kadar doğru olduğunu buluştuğumuz zaman teyit etmiş olacaksınız.

Haftada 2 gece Beylikdüzü Escort olarak çalışarak geçinmeye çalışacağım. Okuduğum okul başka ilçede lakin ev kiraları daha ucuz diye Beylikdüzü’nde yaşadığımı belirtmeliyim. Eğer başka yerlerde yaşıyorsanız taksi ücretimi karşılamanız koşulu ile gelebilirim.

Buluştuğumuzda sizlere hemen başlayalım bitsin gibisinden bir baskı yapacak bir bayan değilim, ben önce bir hoş sohbet ile bir birimizi tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Zaten böyle olmazsa rahat edemiyorsunuz, görüştüğüm kişiler en iyi özelliğimin bu olduğunu sanki yıllardır beni tanıdığını ve öyle rahat seviştiğini söylediler. Elit bir bayan olarak çalıştığımı unutmamanız koşulu ile benimle iletişime geçmenizi istiyorum. Bütün detayları bu sayfada paylaşmaktan yana değilim.

No Tags

319 Toplam, 1 Bugün

  

Listing ID: 4255beab23191389

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorumla