16 Kasım 2018

Seksi giyinmesini bilen üniversiteli çok can yakacak

  • Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018 15:27
  • Kalan: Bu ilanın süresi doldu

İlan Detayı

Sayfama gelen bütün erkeklere selamlar benim ismim Merve 19 yaşındayım şehrinizde üniversite eğitimim için bulunuyorum ve bahsettiğim üzere çok iddialı bir bayanım. Erkekleri nasıl baştan çıkartacağımı çok iyi bilirim ve konu seksi giyinmekse benim üzerime tanımam.

Sizler görün diye bir adet fotoğrafımı paylaştım. Daha açık giyinimli ve farklı açılardan çekilmiş çok sayıda fotoğrafım mevcut bunların hepsini buraya atmak istemememin nedeni buraya herkesin çok rahat girebilmesidir. Yarın öbür gün ifşa olursam bana karşı kullanılabilir bu yüzden diğer fotoğraflarımı niyeti ciddi olan beylere göndereceğim.

Zeytinburnu escort olarak başladım burada çalışmayı tercih ediyorum ama siz zaten bir otel odasındaysanız bana yeri bildirdiğiniz zaman size gelebileceğimi yada gelemeyeceğimi bildiririm. Trafiğin çok yoğun olmadığı saatlerde başka ilçelere gidebilirim.

Zaten bana ulaştığınız zaman size nasıl giyinmemi istediğinizi de soracağım eğer isterseniz sizin tercih ettiğiniz şekilde giyinir öyle yanınıza gelirim. Sonuçta herkesin seks arzuları farklı kimisi mini etekli bayanlara dayanamaz kimisi fotoğrafımda gördüğünüz gibi sekreter kıyafetlilere dayanamaz. Sizlerin bana ulaşmasını bekliyor olacağım.

No Tags

373 Toplam, 2 Bugün

  

Listing ID: 2435beeb5c99fec2

Report problem

Processing your request, Please wait....

3 Yorum “Seksi giyinmesini bilen üniversiteli çok can yakacak”

  1. selam fıstık

  2. bir merhaba desem alır mısınız
    bir gece benimle kalır mısınız

  3. tel verirmisin

Yorumla