Kendi lüks evinde hizmet veren Ortaköy Escort Yeşim

Yapmış olduğum gözlemlerime dayanarak şunları söyleyebilirim ki görüştüğüm erkeklerin hemen hemen yarısı otel veya rezidanslarda buluştukları zaman aşırı stres yapıyorlar ayrıca diğer yarısı ise otel ve rezidansların gecelik oda fiyatlarından çok şikayetçiler hal böyle olunca durumu değerlendirmeye karar verdim ve kendime sizlerin çok rahat bir şekilde gelip gidebileceği lüks bir daire tutmaya karar verdim.

24 yaşında genç bir bayan olarak şunu belirtmek isterim bu daire öyle herkes tarafından bilinen günlük kiralık dairelerden birisi değil tamamen içerisinde kendimin yaşadığı evdir. Son derece büyük bir apartmanda olması bizlere çok sayıda avantaj sağlıyor bunlardan en önemlisi ise bu binada kimsenin kimseyi tanımadığıdır. Yeter ki adresleri karıştırıp yanlış bir daireye gitmeyin.

Evimde rahat edebilmeniz için gereken bütün önlemleri almış bulunmaktayım duş almak isterseniz her zaman temiz havlularım dolabımda mevcut dilediğiniz gibi kendi eviniz gibi rahat bir şekilde takılabilirsiniz. Zaten benim burayı tutmam ve burada hizmet verme amacım budur. Sizler kendinizi rahat hissetmedikten sonra otel odasıyla arasında bir fark olamaz. Detaylar için aşağıda yazanları uygulamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir