Ön sevişmesiz yapamayan beyefendiler burada mı ?

Kaliteli bir seksin ön sevişmesiz mümkün olmadığını düşünen bütün erkeklere merhaba, benim ismim Hasret hemen hemen hiç bir escort bayanın yapmadığı bir hizmet ile karşınızdayım. Büyük bir çoğunluğu sadece para kazanma havasında olup günde defalarca birlikte olduğu için artık ön sevişmeyi kaldıramıyorlar. Ben onlardan değilim.

Ben bir birini tanımayan iki insanın birlikte olur iken zevk alabilmesi için ilk olarak öpüşme ve okşama gibi şeyleri yapması gerektiğini yani ön sevişmeyi atlamaması gerektiğini düşünüyorum. Biliyorum ki çoğu erkek kendisini tamamen rahatlatamıyor böyle olunca sevişirken zevk alamıyor.

Üzülmeyin bu sadece sizin için geçerli değil, bizim içinde geçerli bende böyle düşünüyorum ve iyi bir ön sevişme ile başladığım zaman karşılıklı büyük zevk aldığım çok sayıda erkek olduğu için bu hizmetimden özel olarak bahsetmek istedim.

Bu sayfada bana ait tek fotoğraf var ve iyice incelediğiniz zaman yüzümle beraber elimi de gizlediğimi görebilirsiniz, elimi dövmem olduğu için gizledim bunuda belirtmek isterim. Buluştuğumuz zaman beni dövmemden tanırsınız eğer fotoğrafta gördüğünüz kadar güzel değilsem para ödemeyin ve görüşemeyi bitirin hiç sorun değil.

Ön sevişmesiz yapamayan beyefendiler burada mı ?” İçin 1 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir