Seksi giyinmesini bilen üniversiteli çok can yakacak

Sayfama gelen bütün erkeklere selamlar benim ismim Merve 19 yaşındayım şehrinizde üniversite eğitimim için bulunuyorum ve bahsettiğim üzere çok iddialı bir bayanım. Erkekleri nasıl baştan çıkartacağımı çok iyi bilirim ve konu seksi giyinmekse benim üzerime tanımam.

Sizler görün diye bir adet fotoğrafımı paylaştım. Daha açık giyinimli ve farklı açılardan çekilmiş çok sayıda fotoğrafım mevcut bunların hepsini buraya atmak istemememin nedeni buraya herkesin çok rahat girebilmesidir. Yarın öbür gün ifşa olursam bana karşı kullanılabilir bu yüzden diğer fotoğraflarımı niyeti ciddi olan beylere göndereceğim.

Zeytinburnu escort olarak başladım burada çalışmayı tercih ediyorum ama siz zaten bir otel odasındaysanız bana yeri bildirdiğiniz zaman size gelebileceğimi yada gelemeyeceğimi bildiririm. Trafiğin çok yoğun olmadığı saatlerde başka ilçelere gidebilirim.

Zaten bana ulaştığınız zaman size nasıl giyinmemi istediğinizi de soracağım eğer isterseniz sizin tercih ettiğiniz şekilde giyinir öyle yanınıza gelirim. Sonuçta herkesin seks arzuları farklı kimisi mini etekli bayanlara dayanamaz kimisi fotoğrafımda gördüğünüz gibi sekreter kıyafetlilere dayanamaz. Sizlerin bana ulaşmasını bekliyor olacağım.

Seksi giyinmesini bilen üniversiteli çok can yakacak” için 4 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir