Stipriz dansçılığını bırakan Buse hizmetinize hazır

Merhaba benim adım Buse yaşım 21 son bir yıldır karşı yakada bir gece klübünde stiprizci olarak çalışmış gayet fit bir vücuda sahip genç bir bayanım bu çok iyi yaptığım mesleğimi bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.

Şimdi ise Halkalı Escort olarak çalışma kararı verdim. Burada başımı sokabileceğim bir ev buldum ve kendime sıfırdan bir hayat kurmaya kararlıyım.

Dansçlığı neden bıraktığımı soracaksınızdır illaki bunu kısa bir şekilde anlatabilirim. Çalıştığım mekana sürekli gelen manyağın teki beni iş sonrasında da takip etmeye başlamıştı bende yaşadığım yeri ve çalıştığım işi bırakmaya karar verdim.

Şimdi dansçlık faaliyetlerim yine mevcut fakat bu sefer herkese değil görüştüğüm kişiye özel bir dans performansı sergiliyorum elbette sizlerde bunu istiyorsanız. Yapmış olduğum dans modelini bilmeyenler araştırabilirler bunun için güzel ve fit bir vücuda ihtiyaç var fotoğrafımda gördüğünüz üzere buda bende fazlasıyla mevcut.

Fazla uzun boylu bir kadın olmayabilirim fakat son derece güzel ve çevik bir bayan olduğum için memnun kalacağınızı düşünmekteyim. Benimle yakından ilgileniyorsanız iletişim için aşağıda yazılanları uygulamanız yeterli kendimce bu şekilde önlem almaktayım umarım bunu anlayış ile karşılarsınız.

Stipriz dansçılığını bırakan Buse hizmetinize hazır” İçin 1 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir