19 yaşında sarışın bir Rus bayanım sizi bekliyorum

Selamlar ben Rusya ‘dan ülkenize tatil için geldim ve burada kalmaya karar verdim. Henüz 19 yaşında olmama rağmen gayet olgun davranışları olan güzel bir bayanım. Zaten fotoğrafımı görüyorsunuz burada tatil yaparken çekildim bunu ben. Yüzümü gizledim çünkü Ataköy’de güzel bir ev kiraladım komşularımın benim ne iş yaptığımı bilmesini istemiyorum.

Böyle şeyler sizin ülkenizde çok sıkıntı oluyor ev kiralayabilmek için kaç tane emlakçı gezdiğimi ben bilirim, güzel bir ev kiralayabilmiş iken evden atılmak istemiyorum bu konuda çok dikkatli olacağım ve benim evime gelmek isteyen beylerden özel olarak dikkatli olmalarını rica ediyorum.

Benim evime gelecek olanlar lütfen kendi evlerine gidiyormuş gibi sessiz ve sakin bir şekilde gelirse zaten büyük bir apartmanda yaşıyorum bu sıkıntı olmayacaktır. Benim evden atılmam demek sadece otellerde hizmet vermem anlamına geliyor buda size en az ekstra 300 TL fiyata mal oluyor.

Kendimden çok fazla bahsetmek isterim ama bunları yüz yüze geldiğimiz zaman anlatsam çok daha iyi olur burada sizin değerli vaktinizi yazdıklarımı okuyarak geçirmenizi istemem. Bana sormak istediklerinizi yinede telefonla aradığınız zaman sorabilirsiniz.

19 yaşında sarışın bir Rus bayanım sizi bekliyorum” için 5 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir