Arnavutköy Kürt asıllı genç dul Hatice

Selam benim adım Hatice, Arnavutköy ilçesinde tek başına yaşayan bir bayan olarak escort bayan olarak çalışıyorum. Dul bir bayan olmam sizleri yanıltmasın ben genç ve bakımlı bir bayanım. Başıma gelen talihsiz olaylardan ötürü genç yaşımda dul kaldım. Bu talihsiz olayları sizlere anlatarak canınınızı sıkmak istemem. Fotoğrafımı incelediğiniz zaman anlayacağınız üzere henüz 26 yaşında iri göğüsleri olan seksi bir bayanım. Arnavutköy ilçesinde başta otellerde olmak üzere evlere de gelerek hizmet veriyorum. Lakin her mahallede bulunan evlere gelmediğimi en başından belirtmek isterim.

Sizlere atacağım mailde detaylı olarak hangi mahallelere evlere geldiğimi ve hangi otellerde hizmet verdiğimi detaylı bir şekilde anlatacağım gibi başka fotoğraflarımı da sizlere göndereceğim. Bu sayfada fiziksel güzelliğimi az çok anlayabileceğiniz bir adet fotoğrafımı paylaştım. Malum Arnavutköy çok büyük bir yer değil burada fotoğrafımı gören herkesin beni tanıması hiç hoş karşılanmaz bu yüzden niyetinin ciddi olduğunu düşündüğüm beyefendilere başka fotoğraflarımı da ileteceğim.

Genel olarak çoğu bayan gibi bende kondomsuz ilişkiye girmiyorum ve analdan hoşlanmıyorum. Lakin çok isteklilere ekstra bir ücret karşılığında anal hizmet verebilirim.

Arnavutköy Kürt asıllı genç dul Hatice” için 4 yorum yapıldı.

  1. isimsiz

    hatice hanım bende arnavutköydeyim 30 yaşında yakışıklı sayılırım görüşmek isterim mailinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir