Genç ve güzel bir dul bayanla birlikte olma şansı

Selam beyler ben Silivri’den Gülten, 28 yaşındayım bakımlı ve güzel bir bayan olarak kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıyorum. Eşimi 2 yıl önce kaybettim fotoğrafımda gördüğünüz evimde yaşıyorum ve bana kedim yoldaşlık ediyor.

Geçimimi sağlamam içim çalışmam gerektiğinden ilan veriyorum. Her şey bir yana bir bayana nasıl davranacağını bilen olgun beylerin iletişime geçmesini isterim. Sizleri fotoğrafımda görmüş olduğunuz evimde misafir edebilirim.

Ben herşeyden önce ev hanımı olarak son derece titiz bir bayanım bunu fotoğrafıma baktığınız zaman kendi gözleriniz ile görebilirsiniz, gayet temiz ve toplu bir bayanım. Siz benden randevu aldığınız zaman sizin için özel çarşaf sererim yatağa sizi uğurladıktan sonra ise onu yıkarım.

Bunları özel olarak belirtmek istedim. Kimse başkasının terlediği bir yatakta sevişmek istemez. Bunu bende istemem açıkçası evime gelip misafir olduğunuz zaman gönül rahatlığıyla duşunuzu alabilirsiniz. Gecelik görüşme yapmaya geldiğiniz zaman sabah kahvaltınızı yaptırmadan sizi göndermem.

Ayrıca alem yapmaya düşkün biri iseniz yanınızda rakınızı getirebilirsiniz size güzel bir rakı sofrası kurabilirim. Gece boyunca beraber içip eğlenebiliriz. Daha anlatmak istediğim çok detay var ama bunları size okutmak yerine yüz yüze geldiğim zaman anlatmak isterim. Bana ulaşmanızı bekliyor olacağım.

Genç ve güzel bir dul bayanla birlikte olma şansı” için 4 yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir