Manken gibi güzel bir bayanla birlikte olma şansı

Herkese selamlar ben ilçenize yeni taşınmış foto modelliğin yanı sıra ekstra olarak eskortluk yapan 23 yaşında genç bir bayanım. İsmimi soracak olursanız Betül hanım diye hitap edebilirsiniz. Gerçekliğimi soracak olursanız Arnavutköy ‘de çapkınlık yapanlar ve oteli kullananlar fotoğrafımın çekildiği otel odasından gerçek olduğumu anlayacaklardır.

Bu fotoğraf Arnavutköy’de bir otel odasında çekildi, eğer yeni çapkınlık yapmaya niyetlenmiş birisiyseniz gerçek olduğumun garantisini şöyle verebilirim. Görüşmeye geldiğiniz zaman aynı prüzsüz ve güzel bacakları bulamaz fotoğraftaki olmadığımı düşünürseniz 1 kuruş bile ödeme yapmadan hemen geri gidebilirsiniz. Böyle bir garantiyi zaten herkes vermez.

Onun dışında whatsapp kullanan bir bayanım hatta bir müşterime randevu verdikten sonra dilerse hazırlanır iken ne giymemi istediğini falan whatsapptan fotoğraf atarak sorarım. Sütyenimden jartiyerime kadar ne giyeceğimi hangi renk giymemi istediğinizi siz söyleyebilirsiniz. Sonuç olarak gece sizin neden sizin istediğiniz gibi olmasın ?

Görüşmelerimi otelde yapacağım bunuda hesaba katarak ulaşırsanız sevinirim. Siz otel odasını tutarsınız ve bana oda numaranızı kaçıncı katta olduğunuzu söylersiniz bende yanınıza gelirim. Randevu almak için aşağıda yazanları yapmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir