Uzun bacaklı ve boylu Selin bacak omza seviyor

Merhabalar kısa boylu kadınlarla birlikte olmaktan bıkmış usanmış beyefendiler artık ben varım. 20 yaşında genç bir bayan olarak oldukça güzel bir vücudum var. Zaten anlatmama gerek yok sayfaya yüklemiş olduğum fotoğrafıma bakarak sizde bunu görebilirsiniz.

Şimdi siz diyeceksiniz ki neden başka fotoğraflarını da buraya atmıyorsun ? Benim gibi uzun boylu kaç tane 20 yaşında genç bir kadın var. Atacağım diğer fotoğraflarımı okuldan birisi görse kim olduğum hemen ortaya çıkacaktır.

Bu yüzden 25 yaş üstü beyler ile birlikte olacağım ve onlara görüşmemizden önce diğer fotoğraflarımı gönderebilirim. Aradığınız zaman nasıl göndereceğimi konuşuruz dilerseniz whatsapptan atarım dilerseniz mailinize gönderirim sizin için hangisi uygunsa o şekilde yaparız.

Şuan görüşmemizi yapabileceğim bir evim yok bu yüzden ilk başlarda beni biraz idare edin otelde buluşalım ileride ben görüşme yapabileceğimiz bir ev kiralayacağım. Görüşme yaptığım günler Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olup bu günler haricinde çalışmayacağım. Okulumu çok fazla aksatmak istemediğim için böyle yapıyorum anlayışla karşılarsınız umarım. Hakkımda ki diğer detayları öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir